Namų elektronika

Dirbame daugiau nei 30 pasaulio šalių, jose sekmingai platiname savo kuriamus „eSTAR“ bei „TVSTAR“ prekinius ženklus. Turime ilgametę patirtį su B2B, B2C ir Retail klientais visoje Europoje ir už jos ribų, tad puikiai išmanome regioninius verslo santykius, esame lankstūs ir patikimi.

Mūsų prekiniai ženklai:

UAB „Mikrovisata“ valdo „eSTAR“ bei „TVSTAR“ prekinius ženklus. 2007 m. rinkoms buvo pristatytas „TVSTAR“ prekinis ženklas kuriuo buvo žymimos televizorių, TV priedėlių, nešiojamų televizorių, antenų bei kitos produktų grupes. 2012 m. sėkmingai pristatytas „eSTAR“ prekinis ženklas, kuriuo pradžioje buvo žymimos planšetinių kompiuterių, išmanųjų telefonų bei kitos produktų grupės. Nuo 2016 m. „eSTAR“ prekinis ženklas tampa pagrindiniu prekiniu ženklu, kuriuo žymimos visos prekių grupės. „eSTAR“ prekiniu ženklu pažymėtais produktus prekiaujame daugiau negu 30 pasaulio šalių.

Kuo mes prekiaujame

Išmanios apyrankės

Dronai

Plančetės

Nešiojamos baterijos

Įkrovikliai

Baterijos

Kolonėlės

Virtualūs akiniai

TV priedėliai

Antenos

Kabeliai ir laidai

Eksportas

Eksportuojame savo produktus į daugiau negu 30 pasaulio šalių. Pagrindinės mūsų produktų pardavimo rinkos yra Centrinėje ir Vakarų Europoje. Šiose rinkose sėkmingai bendradarbiaujame su distributoriais. Daugelyje iš šių rinkų turime savo produktų serviso centrus, taip visapusiškai užtikrindami garantinį ir pogarantinį produktų aptarnavimą.

Paslaugos klientams:

Produktų vystymas;
Užsakomosios gamybos valdymas;
Logistikos paslaugos;
Produktų pristatymas tiesiai klientui iš gamyklos;
Sandėliavimo paslaugos;
Garantinio ir pogarantinio serviso paslaugos;
Produktų atsarginių detalių tiekimas;
Eksportas į EU ir CIS šalis;
Produktų distribucija Baltijos šalyse;
Klientų finansavimo sprendimai;

Socialinė atsakomybė

Suprantame ir vertiname įmonių socialinę atsakomybę, todėl kiekvienais metais remiame įvairius sporto,mokslo bei meno projektus.

 

Esame ilgalaikiai „Pažaislio muzikos festivalio“,

Kaunas Jazz ir Nida Jazz rėmėjai.

 

Vykdome bendrą kampaniją su Maltiečių ordinu skatindami vyresnio amžiaus žmones bendrauti. Kampanijos metu senjorams dovanojame specialiai jiems pritaikytus „eSTAR“ telefonus. Plačiau

Sertifikatai

Esame už kokybę ir aplinkosaugą, tad savo veikloje vadovaujamės ISO 9001 kokybės valdymo bei ISO 14001 aplinkos apsaugos sistemų principais, esame įsikūrę pastate, kuriame naudojama elektros energija kuri gaunama iš atsinaujinančiųjų išteklių (RES).

Atstovaujami prekiniai ženklai

Karjera

Svajoji apie darbą tarptautinėje įmonėje bei trokšti prisiliesti prie naujausių išmaniųjų technologijų? Susisiek!

Siųsti CV
X
UAB „Mikrovisata“
Veterinarų g. 44, Biruliškių km.,
Karmėlavos sen., Kauno r. LT-54469
mvs@mikrovisata.lt
(8 37) 302042
Faksas: (8 37) 208653

Įmonės kodas: 134973984

PVM kodas: LT349739811

A/S: LT762140030003798933

Banko kodas 21400

Luminor Bank AB

SWIFT code: NDEALT2X

 

Vilniaus filialas (eksporto skyrius)

Viršuliškių skg. 34, 14 aukštas,

LT-05132 Vilnius

Dėmesio!

UAB „Mikrovisata“ šiuo metu nevykdo jokių loterijų ar žaidimų kuriuose laimimi prizai. Jeigu Jūs gavote tokią informaciją į savo telefoną tai telefoninių sukčių darbas. Prašome, tokią informaciją perduoti atitinkamoms institucijoms. 

Visos teisės saugomos © 2017